Menu
Sepetim

Bez Çantalar

Nonwoven bez çantaların hammaddesi Polipropilen (PP) olduğu için çevre dostudur ve %100 geri dönüştürülebilir. Bez çantalar güçlü malzemesi nedeniyle tekrar kullanılabilir. Bez çantalar, plastik poşetin en iyi alternatifidir ve birçok ülke ve Avrupa'da plastik poşetler yasaklanmıştır.


Standart plastik poşetler ise çevre ve sağlığımız için çok riskli maddeler olan yağlar, gazlar ve pigment, metal vb. İlave maddeler kullanılarak üretilmektedir. Plastik poşetlerin üretim sürecinde, ölümcül CO2'nin havaya karışması, küresel iklimde değişiklik ve sera etkisi yaratır. Bu torbalar, topraktan oksijen girişini engelleyen, toprağın parçalanmasına neden olan, toprağı fakirleştiren, geçirgen olmayan ve daha az besin sağlayan, aynı zamanda ağaç ve bitki büyüme sürecini yavaşlatan bir çöp sahası üretmektedir.


Ürün Kodu: BP-2750
Çok kullanımlık bez çanta. Ürünümüz bez malzemelden üretilmekte olup atlet şeklindedir. Sıfır atık projesi kapsamında en uyumlu üründür.Bez kumaş malzeme olduğu için ses çıkartmaz. Kolayca katlayıp tekrardan kullanabilirsiniz.Pazar poşeti olarak kullanılır. Nonwoven poşet malzemesidir. Bakkal v..
1,88 TL
Vergiler Hariç:1,88 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)