Menu
Sepetim

Epoşet Blog Yazıları Poşet Ambalaj Tasarım Üretim Fikirleri RSS Feed

31 Ağu Kahve Ambalajı Nedir Kahve Ambalajları Nasıl Yapılır Faydaları Nelerdir. Kahve Poşeti
serdar. 0 86
Kahvenin taze kalması, kokusunu ve lezzetini koruması için yapılan özel ambalajlardır. Saklama koşullarına uygun olarak tasarlanan kahve ambalajları ile raf ömrü uzun bir tüketim gerçekleştirebilirsiniz. Kahve türüne uygun olarak tasarlanan ambalajla..
15 Ağu Jelatin Opp Poşet Çeşitleri ve Jelatin Opp Poşetlerin Kullanımı Kaliteli Jelatin Opp Poşet Nasıl Olmalı
admin. 0 51
Ambalaj jelatini ya da naylon poşet olarak da bilinen jelatin opp poşet, paketleme ve saklama amacı ile kullanılan bir üründür. Firmamız bünyesinde üretimi sağlanan jelatin opp poşetler, kullanım alanlarına göre bir çok avantaj sağlar. Jelatin poşetl..
26 Tem Kilitli Poşet Çeşitleri Kaliteli Kilitli Poşet Nasıl Olmalı
admin. 0 181
Kilitli poşetler kullanım alanının oldukça geniş olmasından ötürü, insan yaşamının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Firmamız tarafından imalatı sağlanan bir ürün olarak, birçok farklı çeşit üzerinden kilitli poşet satışı gerçekleştirmekteyiz..
18 Nis Doğru Ambalaj ve Poşetler Nasıl Seçilir?
admin. 0 379
Ambalaj malzemesinin ve alışveriş poşetlerinin neye benzeyeceğini belirleyen birkaç önemli neden ve motivasyon vardır. Bu motivasyonlardan biri tüketiciye güvenli teslimatı sağlayan ürünlerin korunması, diğer neden ise ağırlıklı olarak reklam amaçlıd..
17 Nis 5 Kolay Adımda Baskılı Poşet Nasıl Sipariş Edilir
0 783
Müşteriler Baskılı Poşet üzerindeki markayı önemsemiyor. Bu yüzden markanızın basılı olduğu baskılı alışveriş poşetleri markanız veya firmanız açısından önemli oluyor. Size bu yazıda baskılı poşet sipariş etmek için rehberlik etmek istiyoruz. hangi a..
25 Mar Konaklama, Restoran ve Cafe İşletmeleri İçin Baskılı Kağıt Torbalar ve Kese Kağıdı Kılavuzu
0 409
Her türden farklı şirket için ısmarlama çantalar yaratmayı seviyoruz ve çok çeşitli yiyecek ve içecek perakendecileri için çantalar yaptık. Markanızla basılmış şişe poşetler, paket yiyecekler için kağıt tezgah poşetleri veya mağazanızın tanıtımına ya..
25 Mar Sürdürülebilir bir dünya için verilen mücadelede kese kağıdı neden odak noktası oluyor?
admin. 0 363
Türkiye'nin ciddi iklim değişikliği sorununa yönelik artan baskı ve protestoların ardından, kağıt torbalar çevre için üzerlerine düşeni yapmak isteyen şirketler tarafından hala tam olarak benimseniyor. Peki neden kese kağıdı torbalar sürdürülebilirli..
13 Mar Gıda Paketleme - Ambalaj Malzemeleri ve Ambalaj Çeşitleri
admin. 0 2400
Gıda Teknolojisi Uzmanları, okuyucuları gıda ambalajları, ambalaj malzemeleri ve ambalaj çeşitlerinin çevre üzerindeki etkileri konusunda güncellemek için bu Bilimsel Durumun Özetini yayınladı.Gıda işleme ve gıda ambalajlamadaki gelişmeler, Türkiye'd..
13 Mar Gıda Ambalaj Malzemeleri ve Farklı Türler
admin. 0 1252
COVID-19, işletmeleri olağan çalışma yöntemlerini değiştirmeye zorlayarak otelcilik, perakende ve üretim sektörlerinde son derece yenilikçi ürün fikirlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.Bir ürünün satış formatını değiştirmenin veya bir gıda işi kurma..
20 Şub Yüz Maskeleri İçin Poşetler - Kendinden Yapışkanlı veya Kilitli Poşetler
admin. 0 394
Son hükümet yönergelerine göre, mağazalarda, süpermarketlerde ve dışarıda yüz maskesi takmak zorunlu hale geldi. Öngörülebilir gelecekte günlük hayatımızın bir parçası olacak şekilde ayarlanmış yüz maskeleri ile epoşet, son haftalarda yüz maskeler..
20 Şub Hijyenik Maske Poşeti ve Çatal Kaşık Servis Poşeti
admin. 1 798
Günlük kullandığınız maskeyi hijyenik olarak saklamak oldukça güç hepimiz biliyoruz. bunun için size hijyenik bantlı poşet öneriyoruz. çok pratik açılıp kapanan kolay taşınır saklanır.     İnsanlar koronavirüs pandemisinde virüsten korunmaya, te..
20 Şub Kilitli Poşetleri nereden alabilirim? Bir Kullanıcının Arayışı
admin. 0 333
  Kültürümüzde boş bir kabın iade edilmemesi bir kültürdür. Birisi size plastik veya çelik bir kapta yiyecek verirse, o zaman bir miktar yiyecekle dolu kabını iade etmesi gerekir. Kadınlar boş kutuyu iade etmenin şanssız ve kötü bir davranış olduğ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)