Menu
Sepetim

Epoşet Blog Yazıları Poşet Ambalaj Tasarım Üretim Fikirleri RSS Feed

02 Eyl PP, OPP ve BOPP Şeffaf Poşetler nelerdir?
.admin. 0 847
PP? OPP? BOPP? Ne hakkında konuşuyoruz?? İşte bu plastik türleri arasındaki farkları açıklayan bilgilendirici bir makale.PP, OPP ve BOPP torbaları nasıl ayırt edilir“Plastik ambalaj söz konusu olduğunda, gıda endüstrisi ağırlıklı olarak BOPP torbalar..
29 Ağu Ayakta duran doypack poşet ambalajı sizin için uygun mu?
.admin. 0 594
Ürününüz için ambalaj seçimi, mevcut birçok seçenek ve nihai ambalaj çözümünüzü elde etmek için kullanabileceğiniz çeşitli kombinasyonlar nedeniyle karmaşık olabilir. Dik duran doypack poşetler, ne kadar çok yönlü olduklarından dolayı bu sürecin karm..
22 Ağu Dik Duran Doypack Poşet Paketlemenin 4 Temel Faydası
.admin. 1 500
Dik duran poşet ambalajı büyümeye devam ederken, dik duran doypack esnek poşetlerin evrimine ve şirketlerin neden sürekli olarak aşık olduklarına bakıyoruzDoyPack, 1968'de Fransa'da, bir ambalaj üreticisinin CEO'su Louis Doyen ile birlikte, dik duran..
18 Ağu Ayakta Duran Doypack Poşetlerin 8 Avantajı
.admin. 0 546
Markaların ürünlerini daha iyi tanıtmak, korumak ve satışlarını artırmak için sert ambalajları bırakıp esnek atakta duran poşetlere yönelmesinin bir nedeni var - aslında sekiz tane var. Dik duran doypack poşetler, üretimden satın almaya kadar hem üre..
17 Ağu Doypack nedir? Doypack Ambalaj Çeşitleri
.admin. 1 747
Doypack'ler, sürdürülebilir, özelleştirilmesi kolay ve birçok ürün ve sektör için mükemmel bir çözüm sunan esnek bir ambalaj türüdür. Doypack'ler, farklı tipte malzemelerin tek veya birkaç katmanından oluşturulabilir ve çıkış uçları, valfler, delikli..
24 Tem Konaklama, Restoran ve Cafe İşletmeleri İçin Baskılı Kağıt Torbalar ve Kese Kağıdı Kılavuzu
1 1753
Her türden farklı şirket için ısmarlama çantalar yaratmayı seviyoruz ve çok çeşitli yiyecek ve içecek perakendecileri için çantalar yaptık. Markanızla basılmış şişe poşetler, paket yiyecekler için kağıt tezgah poşetleri veya mağazanızın tanıtımına ya..
17 Tem Doğru Ambalaj ve Poşetler Nasıl Seçilir?
.admin. 2 2047
Ambalaj malzemesinin ve alışveriş poşetlerinin neye benzeyeceğini belirleyen birkaç önemli neden ve motivasyon vardır. Bu motivasyonlardan biri tüketiciye güvenli teslimatı sağlayan ürünlerin korunması, diğer neden ise ağırlıklı olarak reklam amaçlıd..
10 Tem Gıda Paketleme - Ambalaj Malzemeleri ve Ambalaj Çeşitleri
.admin. 1 23504
Gıda Teknolojisi Uzmanları, okuyucuları gıda ambalajları, ambalaj malzemeleri ve ambalaj çeşitlerinin çevre üzerindeki etkileri konusunda güncellemek için bu Bilimsel Durumun Özetini yayınladı.Gıda işleme ve gıda ambalajlamadaki gelişmeler, Türkiye'd..
03 Tem Gıda Ambalaj Malzemeleri ve Farklı Türler
.admin. 1 6014
COVID-19, işletmeleri olağan çalışma yöntemlerini değiştirmeye zorlayarak otelcilik, perakende ve üretim sektörlerinde son derece yenilikçi ürün fikirlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.Bir ürünün satış formatını değiştirmenin veya bir gıda işi kurma..
30 Haz Hijyenik Maske Poşeti ve Çatal Kaşık Servis Poşeti
.admin. 3 2959
Günlük kullandığınız maskeyi hijyenik olarak saklamak oldukça güç hepimiz biliyoruz. bunun için size hijyenik bantlı poşet öneriyoruz. çok pratik açılıp kapanan kolay taşınır saklanır.     İnsanlar koronavirüs pandemisinde virüsten korunmaya, te..
21 Haz Kendindan Yapışkanlı Opp Poşetler
.admin. 1 1730
Kendinden yapışkanlı poşetler, yüksek netlik için berrak düşük yoğunluklu polietilen veya polipropilenden (PP) yapılabilir. OPP yapıştırıcı kılıfı özel boyutlarda gelir ve baskı seçeneği de mevcuttur. Torbanın dudağında yeniden kapatılabilir veya kur..
13 Haz Karton Çanta Çeşitleri ve Fiyatları
.admin. 1 941
Karton çanta çeşitleri ve fiyatları oldukça değişkendir. Değişken olduğu için farklı sektörler için farklı çeşitlerdeki karton çantalar kullanılabiliyor. Ambalajlama, paketleme ve taşıma alanlarında kullanılan bu çanta çeşitleri farklı boy ve kalitey..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)