Menu
Sepetim

Epoşet Blog Yazıları Poşet Ambalaj Tasarım Üretim Fikirleri RSS Feed

26 Tem Kilitli Poşet Çeşitleri Kaliteli Kilitli Poşet Nasıl Olmalı
admin. 0 41
Kilitli poşetler kullanım alanının oldukça geniş olmasından ötürü, insan yaşamının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Firmamız tarafından imalatı sağlanan bir ürün olarak, birçok farklı çeşit üzerinden kilitli poşet satışı gerçekleştirmekteyiz..
18 Nis Doğru Ambalaj ve Poşetler Nasıl Seçilir?
admin. 0 265
Ambalaj malzemesinin ve alışveriş poşetlerinin neye benzeyeceğini belirleyen birkaç önemli neden ve motivasyon vardır. Bu motivasyonlardan biri tüketiciye güvenli teslimatı sağlayan ürünlerin korunması, diğer neden ise ağırlıklı olarak reklam amaçlıd..
17 Nis 5 Kolay Adımda Baskılı Poşet Nasıl Sipariş Edilir
0 248
Müşteriler Baskılı Poşet üzerindeki markayı önemsemiyor. Bu yüzden markanızın basılı olduğu baskılı alışveriş poşetleri markanız veya firmanız açısından önemli oluyor. Size bu yazıda baskılı poşet sipariş etmek için rehberlik etmek istiyoruz. hangi a..
25 Mar Konaklama, Restoran ve Cafe İşletmeleri İçin Baskılı Kağıt Torbalar ve Kese Kağıdı Kılavuzu
0 279
Her türden farklı şirket için ısmarlama çantalar yaratmayı seviyoruz ve çok çeşitli yiyecek ve içecek perakendecileri için çantalar yaptık. Markanızla basılmış şişe poşetler, paket yiyecekler için kağıt tezgah poşetleri veya mağazanızın tanıtımına ya..
25 Mar Sürdürülebilir bir dünya için verilen mücadelede kese kağıdı neden odak noktası oluyor?
admin. 0 265
Türkiye'nin ciddi iklim değişikliği sorununa yönelik artan baskı ve protestoların ardından, kağıt torbalar çevre için üzerlerine düşeni yapmak isteyen şirketler tarafından hala tam olarak benimseniyor. Peki neden kese kağıdı torbalar sürdürülebilirli..
13 Mar Gıda Paketleme - Ambalaj Malzemeleri ve Ambalaj Çeşitleri
admin. 0 1349
Gıda Teknolojisi Uzmanları, okuyucuları gıda ambalajları, ambalaj malzemeleri ve ambalaj çeşitlerinin çevre üzerindeki etkileri konusunda güncellemek için bu Bilimsel Durumun Özetini yayınladı.Gıda işleme ve gıda ambalajlamadaki gelişmeler, Türkiye'd..
13 Mar Gıda Ambalaj Malzemeleri ve Farklı Türler
admin. 0 682
COVID-19, işletmeleri olağan çalışma yöntemlerini değiştirmeye zorlayarak otelcilik, perakende ve üretim sektörlerinde son derece yenilikçi ürün fikirlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.Bir ürünün satış formatını değiştirmenin veya bir gıda işi kurma..
20 Şub Yüz Maskeleri İçin Poşetler - Kendinden Yapışkanlı veya Kilitli Poşetler
admin. 0 291
Son hükümet yönergelerine göre, mağazalarda, süpermarketlerde ve dışarıda yüz maskesi takmak zorunlu hale geldi. Öngörülebilir gelecekte günlük hayatımızın bir parçası olacak şekilde ayarlanmış yüz maskeleri ile epoşet, son haftalarda yüz maskeler..
20 Şub Hijyenik Maske Poşeti ve Çatal Kaşık Servis Poşeti
admin. 1 435
Günlük kullandığınız maskeyi hijyenik olarak saklamak oldukça güç hepimiz biliyoruz. bunun için size hijyenik bantlı poşet öneriyoruz. çok pratik açılıp kapanan kolay taşınır saklanır.     İnsanlar koronavirüs pandemisinde virüsten korunmaya, te..
20 Şub Kilitli Poşetleri nereden alabilirim? Bir Kullanıcının Arayışı
admin. 0 213
  Kültürümüzde boş bir kabın iade edilmemesi bir kültürdür. Birisi size plastik veya çelik bir kapta yiyecek verirse, o zaman bir miktar yiyecekle dolu kabını iade etmesi gerekir. Kadınlar boş kutuyu iade etmenin şanssız ve kötü bir davranış olduğ..
20 Şub Tekrar Kapatılabilir Ambalaj: Gıda endüstrisi için ne kadar faydalıdır?
admin. 0 487
  Tam buzdolabını açtığınızda, sandviç yapmak için peynir paketini çıkarın ve sadece bir hafta önce süpermarketten getirdiğiniz peynir küpünün etrafında bir mantar tabakası bulursunuz! O zaman ne düşünürdün? (Elbette hayal kırıklığı ve öfke ile y..
20 Şub Kendindan Yapışkanlı Opp Poşetler
admin. 0 303
Kendinden yapışkanlı poşetler, yüksek netlik için berrak düşük yoğunluklu polietilen veya polipropilenden (PP) yapılabilir. OPP yapıştırıcı kılıfı özel boyutlarda gelir ve baskı seçeneği de mevcuttur. Torbanın dudağında yeniden kapatılabilir veya kur..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)