Menu
Sepetim

Epoşet Blog Yazıları Poşet Ambalaj Tasarım Üretim Fikirleri RSS Feed

24 Nis Yapışkan Bantlı Şeffaf Poşetler
admin. 0 595
Hijyenik Yapışkan Bantlı Şeffaf Poşetler   Yapışkan bantlı hijyenik şeffaf poşetlerin kullanım alanı oldukça geniştir. bunlara bazı örnekler verecek olursak:   Kıyafetler Giyim Mağazaları: Mağzanızda sattığınız ürünleri yapışkanlı şeffaf poşet..
17 Nis Şeffaf Yapışkanlı Opp Poşet Nedir?
admin. 1 2393
  Plastik ambalaj söz konusu olduğunda, gıda endüstrisi ağırlıklı olarak BOPP poşetlerini veya filmlerini kullanır . BOPP poşetlerinin kaplanması, basılması ve lamine edilmesi kolaydır, bu nedenle onları atıştırmalıklar, taze ürünler ve şekerlemel..
10 Nis Kilitli Poşetleri Kullanmak için 10 Şaşırtıcı Yöntem
admin. 0 1516
Kilitli poşetlerin kullanımı gıda depolamasının çok ötesine geçer! Bir şeyleri kullanmanın yeni yollarını düzenlemeyi veya bulmayı seviyor musun? Kilitli poşet veya herhangi plastik saklama torbası, birşeyleri organize etmenin harika bir yoludur. ..
03 Nis Kilitli Poşet Çeşitleri Kaliteli Kilitli Poşet Nasıl Olmalı
admin. 0 449
Kilitli poşetler kullanım alanının oldukça geniş olmasından ötürü, insan yaşamının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Firmamız tarafından imalatı sağlanan bir ürün olarak, birçok farklı çeşit üzerinden kilitli poşet satışı gerçekleştirmekteyiz..
28 Mar Bez Poşet Çanta Modelleri Ve Fiyatları
admin. 0 89
Bez çantaların sağladığı avantajlar ve çevre sağlığı konusundaki bilinçlenmenin artması nedeniyle günden güne bu ürünlerin daha çok tercih edildiği görülür. Bireysel tercihlere uygun olarak birçok firma da ürünlerini bez çantalar içinde sunmaya başla..
22 Mar Ambalaj Kağıtları Modelleri ve Fiyatları
admin. 0 64
Ambalaj kağıtları birbirinden farklı niteliklerde ürünleri korumaya en işlevsel şekilde yardımcı olurlar. Bundan dolayı günümüzde kullanımlarının önemli bir ölçüde yaygın oldukları görülür. Genellikle tamamen değişkenlik gösteren birtakım ebatlara sa..
14 Mar Kargo Poşeti Fiyatları Ve Modelleri
admin. 0 65
Kargo firmalarının gönderilecek ürün ve malzemeleri en iyi şekilde, hiç bir zarara meydan vermeden alıcıya teslim etmeleri beklenir. Firma tarafından teslim alındığı andan itibaren sorumluluk altına girilir ve alıcıya teslim edildiği ana kadarki zama..
07 Mar Kuruyemiş Ambalajları veya Poşetleri
admin. 0 88
Kuruyemişler besin açısından oldukça zengin vitaminlere sahiptir. Özellikle fındık, fıstık, ceviz gibi yiyeceklerin zihni dinlendirdiği ve iyi düşünmeyi sağladığı bilinmektedir. Ancak bunları satarken veya alırken iyi muhafaza etmek gerekir. Aksi hal..
24 Şub Oturan Poşetler Neden Hızlı Yayıldı
0 511
Ambalaj eğilimleri oldukça hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor ve endüstrinin nabzını tuttuğunuzda bile, düşünmediğiniz öğeleri sunmak için her zaman yenilikçi yeni yollar var. En kullanışlı, esnek ve trend olan yeni seçeneklerden biri oturan poşetlerd..
17 Şub Kağıt Karton Çanta ve Poşet Kullanmanın Faydaları
admin. 0 1492
Yiyeceklerimizin her bir kısmını hava geçirmez plastik sargıya sarılmış görmeye alışık olsak da, yiyecek ve kahve sadece plastikle sınırlı olmamalıdır. 1852'de geliştirildikleri için, plastik poşetlerden gelen rekabete rağmen kağıt poşetler popüler b..
10 Şub Dikkat çeken baharat ve bitkisel ürün paketleme poşetleri
admin. 0 1443
Ürünlerinizi sergilemek, depolamak ve göndermek için yüksek kaliteli baharat ve bitki ambalajı. Ürünlerinizi daha taze, yeniden kapatılabilir ayakta duran poşet ve ambalaj baharat ve bitkisel ürünleri poşetlerinde daha uzun süre korur. Tüm kültürlerd..
03 Şub Ambalajın ve Poşetlerin Önemi Nedir ve Satışları Nasıl Artırabilir?
admin. 0 1807
  Ürünlerinizi paketlemek genellikle onları taşımak ve pazara sunmak için gereklidir, ancak satışları artırmak için büyük bir fırsattır. Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre , tüketicilerin yüzde 72'si ambalaj tasarımının satın alma kararlar..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)