Menu
Sepetim

Kraft Kağıt Çanta
Her yerde çevre koruma konusunda artan bir farkındalık var. Bu, tüketicilerin her zaman işletmeleri çevreye duyarlı ürünlerle desteklemeyi dört gözle beklemelerini sağlıyor. Akıllı bir işletme sahibi, piyasadaki çeşitli ambalaj ürünlerinden bunalmamasını sağlamalıdır. Mağazanızda çevre dostu ambalajı tercih etmek her zaman daha iyidir.


Kraft kağıdı, anlayacağınız gibi mağazanız için harika ambalajlar yapar. Bu çok yönlü ürünler Kraft kağıttan yapılmıştır. Bunlar yüzde 90 tüketici sonrası malzeme ve yüzde 10 sanayi sonrası elyaftan yapıldıklarından yüzde 100 geri dönüştürülebilir. Bu, Kraft'ı standart kağıda kıyasla ideal bir paketleme çözümü yapar. Bunu anladıktan sonra, Kraft kağıt yapma sürecini anlamak önemlidir.


Kraft kağıt nedir?

İşlenmemiş Kraft kağıttan farklı olarak, bu çevre dostu ve cep dostu bir Kraft kağıdı türüdür. Doğal Kraft'ın aksine, geri dönüştürülmüş Kraft kağıdı daha düşük yırtılma ve patlama mukavemetine sahiptir. Ancak neme ve sürtünmeye maruz kaldığında kolayca parçalanır. Geri dönüştürülmüş kraft kağıt, alışveriş poşetleri yapmak için daha ekonomik bir kağıt türüdür. Kraft kağıtlar kraft çanta yapımında kullanılır

Kraft Karton Çantalar


Kraft Karton Çantaların Kullanım Alanları

  

Geri dönüştürülmüş kraft kağıt çantaların kullanılması

Mağazanız için paketlemeyi seçerken , geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış en iyi Kraft kağıt çantalara sahip bir tedarikçi seçin . Bunlar, perakendeciler için sağlam ve uygun maliyetli ambalaj çözümleridir. İş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilen çeşitli boyutlarda geri dönüştürülmüş kraft kağıt çantalar alabilirsiniz. Bu çantalar, hacimsel nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek için düz olarak gönderilir ve yaklaşık 4 kilogram ağırlık tutma kapasitesine sahiptir.


Kraft kağıdın diğer kağıtlardan farkı nedir?

Kraft kağıt üretim süreci, yüksek kükürt oranıyla birlikte azaltılmış lignin içeriği içerir ve bu da onu normal kağıt üretimine kıyasla daha güçlü hale getirir. Kraft yapım işlemi, kağıdın mukavemetini azaltabilecek ve üretim maliyetlerini artırabilecek kapsamlı ağartma içermez. Ek olarak, Kraft kağıt, normal kağıt yapım işlemlerinde kullanılmayan bambu ve reçineli çam gibi ahşap türlerini kullanır.

Çoğu malzeme geri kazanıldığı ve yeniden kullanıldığı için kraft kağıdı yapmak kendi kendini idame ettirir. Kraft kağıt üretim sürecinin yan ürünleri, diğer üretim süreçlerinde geri dönüştürülen veya tüketilen yüksek yağ ve terebentindir. Çevre koruma konusunda artan farkındalık ile Kraft kağıt, işletmeler için çevre dostu bir çözümdür.

Neden geri dönüştürülmüş kraft kağıt çantalar kullanmalısınız?Kraft Kağıt Hediye
ve Alışveriş Çantası


Kraft Beyaz Kağıt Hediye

ve Alışveriş Çantası

Kraft Gümüş Kağıt Hediye

ve Alışveriş Çantası


Satın Almak İçin Tıklayın!

Kraft Kağıt Çanta 25x12x31

Hediye ve Alışveriş Çantası 25x12x31

Kraft Kağıt Çanta 31x12x41

Hediye ve Alışveriş Çantası 31x12x41


Satın Almak İçin Tüm Kraft Kağıt Karton Çanta ve Poşet Çeşitleri


Bir marka itibarı oluşturun

Çevrenin korunması konusunda artan bilinç, markaların karbon ayak izinin azaltılmasına katkılarını yansıtmasını zorunlu hale getiriyor. Bu kesinlikle potansiyel ve mevcut müşteriler arasında bir ilgi uyandıracaktır. Kraft kağıt çanta kullanmak, müşterilerinizle etkileşimde bulunurken işletmenizi çevreci hale getirmenin yaratıcı bir yoludur.

Bunun nedeni, kraft kağıt üretim sürecinin, normal kağıt veya alışveriş poşetleri üretmeye kıyasla atıkları en aza indirmesidir. Ek olarak, bu çantalar yüzde 100 geri dönüştürülebilir ve çevre dostu alışveriş torbaları üretmek için yan ürünlerden yapılabilir . Kraft kağıt üretim süreci sınırlı kimyasal atık üretir, bu nedenle bu kağıttan alışveriş poşetlerini kullanmak karbon ayak izinizi azaltır.

Uygun kalınlık ve mukavemet

Kraft kağıttan yapılan alışveriş çantaları, yüksek yırtılma direnci ile yeterli kalınlığa ve mukavemete sahiptir. Bunun nedeni, Kraft kağıdın yüksek oranda yönlendirilmiş lifler içermesi ve bu da onu çeşitli öğeleri paketlemek için ideal hale getirmesidir. Kraft kağıt çantalar hafiftir ve taşınabilirliği teşvik eder ve nakliye maliyetlerini düşürür. Dayanıklılığı, esnekliği ve kaba dokusu, içindekilerin harici hasarları korumasını sağlar.

Kraft Kağıt çantalarınızı markalaştırın

Akıllı işletme sahipleri, pazardaki rakipler için farklılaşmanın önemini anlıyor. Kağıt poşet seçerken, iş detaylarınızı taşımak için markalı kraft kağıt poşetleri tercih edin. Bu çantalar, mümkün olan en iyi şekilde yaratıcı olmaya izin verir. Çantalarınızı istediğiniz renkte ve dilediğiniz yazı tipiyle markalayabilirsiniz. Kraft kağıt torbalar, plastik torbalara göre çok yönlü ve dayanıklıdır. Markalı Kraft kağıt torbalar , mağazanıza yüksek kaliteli bir çekicilik katmak için daha sofistike ve profesyonel görünüyor.


Özelleştirme seçeneği

Markalaşan Kraft alışveriş çantalarını ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmenin yanı sıra, bunları istediğiniz boyutta da karşılayabilirsiniz. Bu, alışveriş çantalarınızın pazarda bir etki yaratması için harika bir fikir. Bu poşetlerin üzerine baskı yapmak kolaydır ve markanızın net bir şekilde müşteriler tarafından fark edilmesini sağlamak için kolayca buruşmazlar. Ek olarak, Kraft çantaların fiziksel görünümünü, gereksinimlerinizi karşılayan kalınlık, boyut ve şekle göre özelleştirebilirsiniz.

Kraft kağıt, çevre koruma konusundaki farkındalığın artmasıyla birlikte burada kalacak. Akıllı işletme sahipleri, dayanıklılıkları, özelleştirilebilirlikleri, olağanüstü dayanıklılıkları ve çevre dostu olmaları nedeniyle Kraft kağıt çantalara geçmelidir. Neyse ki, Kraft kağıt torbalar yüzde 100 geri dönüştürülebilir ve iş gereksinimlerinizi karşılamak için boyut veya şekil olarak markalandırılabilir veya özelleştirilebilir.

kağıt kraft

kraft çanta

kraft etiket

Kraft Çanta modelleri, Kraft Çanta özellikleri

Naturel Kraft Poşetler, Beyaz Karft Poşetler, ip saplı kraft poşetler, lüks karton poşetler, gıdaya uygun kese kağıtları


Blog Yazılarımız

  1. Kağıt Karton Çanta ve Poşet Kullanmanın Faydaları
  2. Çevre ve Doğa Dostu Kağıt Çanta Nasıl Yapılır