Menu
Sepetim

Teslimat & İade

Kargo Ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 79,90 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 949 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir. Bazı kategorilerdeki ürünlerde (Bantlı Balonlu Zarf, Burgu Saplı Çanta, Bez Poşet ve Tüm Baskılı Ambalajlarda) kargo ücretinin bir kısmı alıcıya yansıtılmaktadır.  Bu kargo bedelini ödemek istemeyenlere mağazamızdan direk ücretsiz teslimat veya kendi anlaşmalı kargoları ile gönderim yapılabilmektedir.


Kargo Firması

Gönderimlerimiz MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi, zaman zaman ise Cumartesi günleri gerçekleştirilebilir. Haftasonu ve resmi tatillerde gönderim yapılmamaktadır.


Kapıda Ödeme

25 TL ve üzeri siparişleriniz de geçerli olan "kapıda ödeme" yöntemi ile alım yaptığınızda sipariş tutarınıza ek olarak 79,90 TL kapıda ödeme ücreti eklenmektedir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız.


Teslimat Süresi

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:30-18:30 arasıdır.


Teslimat Tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.


Teslimat Adresinde Alıcının Bulunmaması

MNG kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa ertesi gün tekrar uğrama yapar. Yine adreste kimse olmazsa siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının tarafımıza önceden haber vererek, yönlendirmemiz doğrultusunda kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir.


Sipariş Takibi

Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.

 

Değişim ve İade

İade süremiz 15 gündür. İadelerde kargo ücretleri, kredi kartı komisyonu ve varsa kapıda tahsilat ücreti müşteriye aittir. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.
Müşteri kaynaklı ürün iadelerinde ve değişimlerinde gelen ve giden kargo ücreti müşteriden tahsil edilir.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Paket tarafımıza ulaştığında, ürün ücreti size iade edildikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.


Not: İadelerinizi Yurtiçi Kargoya 931406492 nolu cari kodumuzu belirterek teslim ediniz. Farklı firmadan gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.


Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.