Menu
Sepetim

Kurban Bayramınızı kutlar, kargolarınız 20 Haziran 2024 Perşembe günü çıkarılacaktır.

Şeffaf Poşetler

 •  
   
   
   
   
   

  Şeffaf Poşetler

 •  

  Şeffaf poşetler gıda, giyim, hediyelik, sanayi ve daha bir çok alandaki ürünler için rahatlıkla kullanılabilir. Gıdaya teması uygundur. Marketler, mağazalar, baharatçılar, kırtasiyeler, otel ve restoranlara kadar çok geniş alanda kullanılabilir. Kilitli, yapışkan bantlı, tabanlı, tabansız gibi birçok tür ve ebatta çeşitleri vardır, gerekirse özel ebat üretimi de mümkündür.

 •  

  Körüklü poşetler OPP (Orient Propilen) laminasyonludur. Şeffaf oluşu sayesinde paket açılmadan içindeki ürünü gösterir, ışıkları yansıtan parlak yüzeyi ile dikkat çekicidir, doğal görünümü ile göze hitap eder ve toz tutmayan özelliğe sahiptir.

 •  

  Yatay durması gereken ürünler için tabansız, dik durması gereken ürünler için tabanlı seçenekleri vardır. Tabanlı çeşitler, altının düz olması sayesinde raflara kolaylıkla dizilir, kurutulmuş yaprak gibi en hafif ürünlerde bile dik durabilir. Körüklü poşetlerin ağız kısmı kapatma teli veya ısıl makinesi ile kapatılabilir.

 •  

  Yapışkan bant sayesinde tek kullanımlık eşyalar kapalı bir şekilde sunularak temizlik şartları yerine getirilmiş olur. Askılı olanlar ile ürünler demir çubuklu raflara dizilerek yerden kazanılır. Kilitli olanlarla ise işyeri, ev, mutfak, okul, seyahat gibi çok geniş alanda gıda ve eşyalar düzgün bir şekilde saklanıp ve depolanabilir.

 •  

  Kendi marka ve ürün bilgilerinizin ambalajda yer alması gerekiyorsa, siparişlerinizi baskılı olarak verebilirsiniz. Şeffaf poşetlerde ürüne göre en az 50 ila 100 bin arası siparişler için baskı yapılmaktadır. Baskılı sipariş fiyatlandırması, ebata veya kiloya göre farklılık göstereceği için irtibata geçip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 •  

  Eğer ürün bilgileri paketleme sırasında yazılması gerekiyor veya daha farklı sebeplerden dolayı baskılı ambalaj size uygun değilse, kendi markanız için etiket yaptırıp poşetin üzerine zımbalayabilir veya çıkartma yaptırarak ambalajın üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu seçenekler sizin için daha iyi bir çözüm olabilir.

 •  

  Baskılı sipariş verirseniz, baskıya hazırlık için gereken uygulamalar eposet.com tarafından yapılacaktır. Bu uygulamalar haricinde markanızın ve ürününüzün seçiciliğini artırmak için tasarım desteğine ihtiyaç duyarsanız irtibata geçip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 •  

  Şeffaf poşetlerdeki çeşitliliği görmek, ebatları incelemek ve sizin için en uygun şeffaf poşeti seçmek için alışveriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Diğer Ürünleri inceleyin Alışveriş Sayfasına Gidin